Nuria – Kursy Hiszpańskiego, Tłumacz Hiszpańskiego

Kursy Języka Hiszpańskiego, Tłumaczenia.

stanowi multimedialną platformę służącą do nauki języków obcych. Jest nowoczesnym serwisem pomagającym w sposób szybki i efektywny w nauce.

Na stronie e-profesora.com znajdują się multimedialne lekcje językowe. Lekcje te są podzielone ze względu na poziom zawansowania znajomości języka przez użytkownika, oraz ze względu na umiejętności, jakie pozwalają nabyć określone ćwiczenia.

Lekcje internetowe na multimedialnej platformie do nauki języka hiszpańskiego mają przydzielone typy: czytanie, uzupełnianie, słuchanie, film.

Lekcje oznaczone typem czytanie przekazują uczniom ważne informacje o gramatyce języka. Są tam zawarte definicje i teoria dotycznąca języka. Można tu poznać wiele nowych zagadnień dotyczących nauki języka hiszpańskiego. Ten typ lekcji internetowych w serwisie multimedialnym e-profesora.com, służy także nabywaniu umiejętności w rozumieniu przez ucznia słowa pisanego. Pod tekstem w obcym języku znajduje się szereg pytań, do których należy znaleść prawidlową odpowiedź. Program w serwisie internetowym e-profesora.com sam strawdza, czy udzielone odpowiedzi przez osobę uczącą się zostały dobrze zaznaczone.

W serwisie internetowym e-profesora.com typ lekcji, który został nazwany uzupełnianie jest to klasyczne, już dobrze sprawdzone i skuteczne ćwiczenie na uzupełnianie luk w tekście. Ćwiczenie to pozwala osobie uczącej się na zweryfikowanie swojej znajomości słownictwa, które należy uzupełnić w tekście na podstawie kontekstu, oraz zasad gramatyki, np. poprawna odmiana czasowników i umiejętne zastosowanie odpowiedniego czasu gramatycznego, lub trybu. Program na multimedialnej platformie do nauki języka hiszpańskiego e-profesora.com, po uzupełnieniu tekstu przez użytkownika podaje, które luki w tekście zostały dobrze wypełnione, a jeżeli wystąpił jakiś błąd, podaje poprawną odpowiedź.

Lekcje na multimedialnej platformie do nauki języka hiszpańskiego e-profesora.com, opisane typem słuchanie zawierają pliki mp3, na których znajdują się nagrania wypowiedzi w oryginalnym języku hiszpańskim, lub piosenki. Ten rodzaj ćwiczenia poznawala użytkownikowi serwisu do nauki języków obcych e-profesora.com na osłuchanie się z językiem, jego akcentem, poprawną wymową, melodią języka. Po odłuchaniu ćwiczenia użytkownik portalu e-profesora.com ma możliwość zweryfikowania rozumienia tekstu mównionego poprzez dopwiedzi na zadane pytania. Pytania automatycznie są sprawdzane przez program i poprawne odpowiedzi ukazują się na ekranie. Szczególnie polecamy rozwiązywanie tego radzaju ćwiczeń, gdyż kompetencja językowa comprensión auditiva (rozumienie ze słuchu) jest bardzo ważna na egzaminie państwowym z języka hiszpańskiego, a z naszego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języka obcego wiemy, że bardzo dużo osób ma z tym zagadnieniem problemy.

Ostatnim typem lekcji internetowych na portalu e-profesora.com, a zarazem cieszących się dużą popularnością wśród użytkowników i z pewnością jednym z najciekawszych jest film. Robiąc ćwiczenia typu film użytkownik ma okazję obejrzenia kilkuminutowych filmików, gdzie bohaterowie posługują się językiem hiszpańskim. Po obejrzeniu fimu uczeń może odpowiedzieć na pytania dotycznące scen, które zobaczył, następnie program umieszczony na serwisie internetowym e-profesora.com sprawdzi odpowiedzi zaznaczone przez ucznia oraz poda wyniki.

Typy lekcji zawartych na serwisie do multimedialnej nauki języka hiszpańskiego e-profesora.com pomagają doskonale przygotować się do zdania egzaminu państwowego z języka hiszpańskiego DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera). Pozwalają uczniowi wyćwiczyć się w umiejętnościach sprawdzanych w czasie egzaminu państwowego.

Na naszym portalu e-profesora.com osoba ucząca się języka hiszpańskiego jest w stanie nabyć kompetencje językowe, niezbędne do zdania egzaminu państwowego z języka hiszpańskiego DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera):

  1. Comprensión de lectura (rozumienie tekstu)
  2. Expresión escrita (pisanie)
  3. Comprensión auditiva (rozumienie ze słuchu)
  4. Gramática y vocabulario (gramatyka i słownictwo); w DELE Inicial: Conciencia comunicativa (świadomość komunikacyjna)
  5. Expresión oral (mówienie)

Wszystkie typy lekcji są sukcesywnie uzupełniane przez naszych ekspertów do nauki języka hiszpańskiego, dlatego osoba ucząca się języka na pewno znajdzie dla siebie coś interesującego i na swoim poziomie znajomości języka co parę dni. Dlatego warto zaglądać często na multimedialny portal e-profesora.com, lub zapisać sie na newsletter e-profesora.com, w którym informujemy naszych użytkowników o nowościach na stronie.

Nauka słowek hiszpańskich w serwisie internetowym e-profesora.com. Ten dział służy do przyswajania słówek. Słówka języka obcego są podzielone tematycznie. Program zapytuje o słówko w języku hiszpańskim, a po podaniu przez użytkownika odpowiedzi, wskazuje, czy jest ona poprawna, jeżeli jednak taka nie jest, podaje odpowiedź prawidłową. Jest to bardzo efektywny i skuteczny sposób nauki i poszeżania znajomości słownictwa. Na multimedialnym portalu do nauki języka hiszpańskiego e-profesora.com znajduje się słownictwo podstawowe, jak i bardzo rozwinięte słownictwo specjalistyczne z różnych dziedzin wiedzy. Dzięki opiniom naszych użytkowników i uczniów wiemy, że nauka słowek bardzo wciąga, jednakże jest to bardzo pożyteczne spędzenie czasu.

Powyższe opcje, które zostały opisane, i z których można korzystać na multimedialnym portalu do nauki języka hiszpańskiego e-profesora.com są darmowe. Nawet nie trzeba się logować w serwisie internetowym, aby móc z nich korzystać. Jednakże każdy uczeń zarejestrować sie na stronie e-profesora.com i może założyć swój profil w panelu ucznia.

Zupełną innowacją na naszym portalu do nauki języka hiszpańskiego jest możliwośc ze skorzystania z videochatu. Dzięki panelowi e-profesora.com użytkownik  może wyszukać sobie lektora z danego języka i może rozpocząć z nim naukę na videochacie. Na stronie inetrnetowej znajduje się wyszukiwarka lektorów. Jest to bardzo przydatna i pożyteczna opcja, ponieważ, aby odbyć lekcję języka obcego nie trzeba wychodzić z domu, a jest możliwe by nawiązać kontakt z lektorem, który może się znajdować na drugim końcu świata. Takie lekcje przez internet w serwisie internetowym e-profesora.com są odpłatne, gdyż osoba, która się zglosiła być nauczycielem użytkownika portalu otrzymuje za każdą przeprowadzoną lekcję wynagrodzenie. Ma to też stanowić motywację dla niej, by jak najlepiej wykonać swoje zadanie, i aby dzięki temu uczęń mógł jak najwięcej skorzystać z udzielonej lekcji. Z lektorem można umówić się na podstawie jego kalendarza, który jest dostępny na jego profilu. Przy wyborze lektora można posłużyć się całym jego profilem i informacjami, które na nim są zawarte. Na profilu lektora można zobaczyć na mapie, gdzie dana osoba mieszka, skąd jest, jakie ma zainteresowania, doświadczenie zawodowe i jaki zawód wykonuje. Jest to szczególnie ważne dla osób, które chciałyby poznać język specjalistyczny języka obcego.

Jesteśmy dumni z naszego multimedialnego serwisu do nauki języków obcych e-profesora.com, gdyż na realizację naszego projektu udało nam sie pozyskać fundusze z Unii Europejskiej. Nasz projekt cieszy się dużym uznaniem wśród urzędników przyznających fundusze, bardzo się podoba i został uznany za pożyteczny.

Sedrecznie zapraszamy do korzystania z serwisu multimedialnego języków obcych e-profesora.com oraz życzymy sukcesów w nauce!