Nuria – Kursy Hiszpańskiego, Tłumacz Hiszpańskiego

Kursy Języka Hiszpańskiego, Tłumaczenia.

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci w Szkole Językowej Nuria en español.

Autorski kurs języka hiszpańskiego dla najmłodszych uczniów naszej szkoły opiera się na nauce poprzez zabawę oraz na realizacji zadań odpowiednio wybranych i dostosowanych do wieku, możliwości i zainteresowań jego uczestników.

Program kursu został podzielony na części, które umożliwiają przyswajanie nowego języka obcego w sposób zbliżony do naturalnego procesu nauczania pierwszego języka, języka ojczystego. W tym celu doświadczeni i dobrze przygotowani do pracy z dziećmi lektorzy korzystają z bogatego repertuaru piosenek czy gier dziecięcych z Hiszpanii i Ameryki Południowej, elementów folkloru krajów hiszpańskojęzycznych, rymowanek, wierszyków oraz wyliczanek. W czasie zajęć językowych dla dzieci ważnym elementem jest ruch (taniec, ekspresja pozawerbalna).

Na kursie języka hiszpańskiego dla dzieci w Szkole Językowej Nuria duży nacisk kładzie się na kreatywność najmłodszych: dzieci nie tylko uczą się znanych piosenek hiszpańskich, rymowanek i wierszyków, ale też tworzą własne, przez co lepiej zapamiętują nowo poznane słowa oraz całe zwroty w języku hiszpańskim. Najmłodsi uczestnicy kursu języka hiszpańskiego również podczas zajęć wykonują różne prace manualne: rysują, malują, wycinają, lepią. Pokazujemy dzieciom, że nauka języka hiszpańskiego może być wspaniałą pouczającą zabawą! Dzieci bardzo chętnie uczęszczają na zajęcia językowe do naszej szkoły.