Nuria – Kursy Hiszpańskiego, Tłumacz Hiszpańskiego

Kursy Języka Hiszpańskiego, Tłumaczenia.

Kurs Języka Hiszpańskiego dla osób początkujących organizowany w Szkole Językowej Nuria en español.

Proponujemy Państwu kurs przeznaczony dla osób rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego, które nie miały jeszcze styczności z tym językiem obcym.

Kurs języka hiszpańskiego organizowany przez Szkołę Językową Nuria en español posiada nowatorską, skróconą formułę.

Składa się z 23 spotkań po 2 godziny zegarowe, podczas gdy kursy standardowe liczą 29 spotkań.

Celem naszego kursu jest to, aby jego uczestnik nie tylko poznał podstawy języka hiszpańskiego, ale mógł zacząć szybko się nim posługiwać. Dzięki skróconej formule kursu języka hiszpańskiego jego uczestnik w krótkim czasie będzie mógł się przekonać, czy chce się uczyć tego języka obcego oraz czy się on podoba, czy słuchacz może zakochać się w języku hiszpańskim.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy korzystają z różnorodnych materiałów dydaktycznych, zarówno z serii podręczników AULA INTERNACIONAL, który można nabyć w szkole językowej Nuria, jak i z gier, nagrań audio czy video oraz Internetu.

Czego Państwo mogą się nauczyć podczas kursu języka hiszpańskiego w Szkole Językowej Nuria en español ?

Po kursie języka hiszpańskiego dla początkujących już w krótkim czasie słuchacz będzie potrafił komunikować się w języku obcym w codziennych sytuacjach. Będzie w stanie przeczytać i zrozumieć informacje zawarte na przykład w ogłoszeniach czy na plakatach oraz porozumieć się z rozmówcą obcojęzycznym nie używającym skomplikowanych zwrotów.
W tym celu podczas kursu języka hiszpańskiego pozna podstawowe struktury gramatyczne oraz odpowiednio dobrane słownictwo.

Po kursie języka hiszpańskiego dla początkujących jego uczestnik będzie potrafił:

  • przedstawić się: powiedzieć swoje imię, skąd jest, co robi, ile ma lat, gdzie mieszka,
  • opowiedzieć o tym, co lubi, a czego nie, jak spędza wolny czas,
  • powiedzieć, co woli: kawę czy herbatę, podróże samolotem czy samochodem,
  • wskazać drogę czy lokalizację różnych miejsc, budynków użyteczności publicznej, placówek handlowych, zabytków, kina, muzeum,
  • opisać osoby, przedmioty: mówić o wyglądzie, cechach charakteru, relacjach rodzinnych, kolorach, kształtach oraz cechach charakterystycznych,
  • umówić się na spotkanie: ustnie, mailowo, telefonicznie,
  • wskazać datę i czas: nazwy dni, miesięcy, pory dnia,
  • zrobić zakupy,
  • zamówić dania i napoje w restauracji,
  • kupić bilety i poradzić sobie na lotnisku, na dworcu.

Serdecznie zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego dla początkujących! Nawet Państwo nie zdają sobie sprawy z tego, jak szybko można nauczyć się tego pięknego języka!