Nuria – Kursy Hiszpańskiego, Tłumacz Hiszpańskiego

Kursy Języka Hiszpańskiego, Tłumaczenia.

Opinie uczniów

Karolina Nuria Czępińska, była moją nauczycielką języka hiszpańskiego, w roku 2003 w szkole językowej w Warszawie, na lekcjach indywidualnych. Pani Karolina jest bardzo dobrą nauczycielką tak merytorycznie, jak dydaktycznie.

Ma dobre doświadczenie w tym zawodzie oraz duże zaangażowanie do nauczania. Nawiązuje szybko z uczniem kontakt, co również wpływa bardzo korzystnie na naukę. Mogę bez wahania polecić panią Karolinę jako nauczycielkę każdemu, kto chciałby uczyć się języka hiszpańskiego.

Edyta Litwiniuk

Bardzo mi się podobają lekcje hiszpańskiego prowadzone przez Panią Karolinę Czępińską. Pani Karolina wymyśla bardzo ciekawe gry, zabawy i ćwiczenia językowe. Każda lekcja jest nie powtarzalna. Na lekcjach dużo śpiewamy, oglądamy ciekawe filmy, rysujemy i opowiadamy. Pani Karolina gra z nami w gry planszowe, zachęca nas do samodzielnej pracy w domu. Na zajęciach i w ramach prac domowych czytamy wiele książek i poezji. Poznajemy także historię i kulturę Hiszpanii oraz Ameryki Południowej. Dzięki tym lekcjom bardzo dużo się nauczyłam języka hiszpańskiego, a także wiele innych rzeczy. Poznałam historię literatury hiszpańskiej, teatr hiszpański oraz historię kina. Te lekcje są niesamowite. Nigdy nie miałam tak dobrego nauczyciela.

Julita Krakowska

Pani Karolina Nuria Czępińska udzielała mi korepetycji z języka hiszpańskiego w latach 2006 – 2007. W tym czasie zdołałem znacznie poszerzyć zasób słownictwa oraz zrozumieć zawiłości zagadnień gramatycznych. Na uwagę zasługuje ilość profesjonalnych podręczników, nagrań audio oraz wielu innych pomocy naukowych, w jakie wyposażona jest biblioteka Pani Karoliny. Dzięki wielu w/w narzędziom oraz wybitnej znajomości języka hiszpańskiego oraz szerokiej wiedzy, jaką posiada pani Karolina na temat kultury hiszpańskiej oraz jej pasji – czas podczas lekcji wykorzystany był w 100%.

Z wielką przyjemnością polecam lekcje hiszpańskiego u Pani Karoliny Nurii Czępińskiej każdemu, kto chce rozkochać w sobie ten język, kraj oraz poznać jego kulturę itp.

Zadowolony uczeń

Z prawdziwą przyjemnością i satysfakcją możemy polecić firmę Nuria, której przedstawicielką jest pani Karolina Nuria Czępińska.

Firma Nuria dla naszego Klubu Malucha Kangurek prowadzi zajęcia językowe dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, jak i zajęcia językowe dla mam z dziećmi. W zakres usług świadczonych przez firmę Nuria wchodzi przygotowanie i realizacja zajęć tetralnych dla dzieci, a także zajęć muzycznych w języku angielskim i hiszpańskim.

W czasie zajęć tetralnych, prowadzonych przez firmę Nuria, nasi podopieczni uczą się ładnej dykcji, ćwiczą pamięć dzięki nauce wierszyków. Wykonują podstawowe ćwiczenia z emisji głosu. Lekcje obejmują także ćwiczenia ruchowe, ruch sceniczny, pierwsze zadania aktorskie, przygotowanie spektakli, piosenki i inne zadania estradowe.

Zajęcia muzyczne w języku angielskim lub hiszpańskim, są prowadzone przez firmę Nuria w taki sposób, że dzieci poznają słowa i zwroty angielskie/hiszpańskie za pomocą treści piosenek i rymowanek angielskich/hiszpańskich. Lekcje te stwarzają możliwość osłuchania się z naturalnym językiem angielskim/hiszpańskim, co pomoże w późniejszej nauce języka. Zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego pozwolą dziecku zapoznać się z akcentem, rytmem i melodią języka obcego.

Nasi podopieczni uwielbiają zajęcia prowadzone przez firmę Nuria, dlatego polecamy usługi tej firmy wszystkim, którzy stawiają na profesjonalizm i dobrą jakość.

Właścicielka Klubu Malucha Kangurek