Nuria – Kursy Hiszpańskiego, Tłumacz Hiszpańskiego

Kursy Języka Hiszpańskiego, Tłumaczenia.

Językiem z którego i na który tłumaczymy jest najczęściej język hiszpański. W nim jesteśmy wyspecjalizowani. W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia wykonane przez najwyższej klasy tłumaczy polskich oraz zagranicznych. Tłumaczenia specjalistyczne konsultujemy ze specjalistami w danej dziedzinie, lub wykonują je specjaliści danego tematu doskonale posługujący się językiem obcym.
Oferujemy:

  • Tłumaczenia pisemne z języka hiszpańskiego na język polski
  • Tłumaczenia pisemne z języka polskiego na język hiszpański
  • Tłumaczenia pisemne z języka angielskiego na język hiszpański
  • Tłumaczenia ustne

Podejmujemy się tłumaczeń tekstów niespecjalistycznych, takich jak: list, pismo, notatka, e-mail, instrukcja obsługi, oferta handlowa, zapytanie ofertowe, strona internetowa, tekst informacyjny.

W naszej ofercie jest także tłumaczenie tekstu specjalistycznego takiego, jak opis techniczny, dysertacja naukowa, umowa, tekst prawniczy, skomplikowany rysunek AutoCad, tekst reklamowy, lokalizacja oprogramowania, tekst medyczny, tekst literacki.

Tłumaczenia ustne:

Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych konferencyjnych, konsekutywnych oraz wyjazdowych.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem.

Zapraszamy do wysyłania do nas zapytań ofertowych, a z przyjemnością, w krótkim czasie, przygotujemy specjalnie dla Państwa ofertę, uwzględniającą zapotrzebowania Państwa firmy.